| inger02 a întrebat:

am si eu o nelamurire. de o saptamana sunt cu un baiat. e ok tipul, iesim in fiecare seara, radem, glumim. am inceput sa tin foarte mult la el. chiar am ajuns sa l iubesc poate veti zice ca e devreme dar asta simt. ce nu inteleg e ca nu prea imi arata suficient ca tine la mine, dar e afectuos cu mine, el e zodia varsator. de ce nu spune ce simte. nu l-am auzit deloc sa imi zica ca imi e frica sa nu te pierd sau tin foarte mult la tine am nevoie de aceste cuvinte si daca nu le aud imi pun un semn de intrebare. dati mi sfaturi.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Intro saptamana fi serioasa, poate corect spus e imi place de el nu iubire, pls lasa zodiile sunt basme, barbati nu spun asta pentru ca a arata asta cica e slabiciune ce aiurea, dar daca isi dovedeste de ce nu, voi fetele vreti aceste cuvinte dar sunt greu de spus pentru ca noi ne exprimam prin fapte nu prin cuvinte, dar vb cu el spune-i sasi spuna ce simte pentru tine

| inger02 explică (pentru RAY):

Eu inteleg ca e prea devreme. dar el e genu de baiat care lasa lucrurile sa vina de la sine si nu prea zice nimic de asta el ma face sa ma indoiesc putin de sentimentele lui. big grin

| RAY a răspuns (pentru inger02):

Si eu sunt asa, un pic nepasator, nu e rau ca te indoiesti totusi dupa o saptamana e cam rapid, tu ce vrei, cati ani aveti?

| inger02 explică (pentru RAY):

Ai dreptate voi lasa lucrurile asa. voi astepta sa vad poate cu timpul va fi altfel

| RAY a răspuns (pentru inger02):

Imagineazati ceva, cum ar fi un amic daca sar plange mie, s-ar face de rusine trebuie sa arate ca e puternic, sincer sunt contra asta, de asta suferim ca prosti ca na suntem masculfi puternici iar emotile cica sunt slabiciuni, tenks de funda

6 răspunsuri:
| CheLoo23 a răspuns:

Pai si eu sunt varsator asta nu schimba nimic totul este diferit de la om la om..probabil baiatul tau nu este in acest tip de relatie sa iti spuna ca ii este frica sa nu te piarda sau nu iti arata ca tine la tine sau ca te iubeste nu-ti face grij incearca sa vezi cu ce fata mai vorbeste sau daca place alta fata sau daca este cu alta fata doar tu poti sti ce este cu acel baiat nu e nimic grav e la inceput deci tu esti pusa in tema sfatul meu nu te grabi sa il iubesti sa nu suferi dupa happy bye happy

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Vezi tu nici un baiat nu o sa-ti arate sentimentele intr-un timp asa de scurt mai asteapta nu te indoi, incearca sa-l descosi ca sa zic asa incearca sa vezi ce gandeste, dai un pic de timp totul o sa treaca si o sa ajungeti si la partea cu sentimentele ai sa vezi...