| alexutza_2569 a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire sunt cu un baiat de aproximtiv 5 luni il iubesc enorm de mult dar nu stiu sigur daca si el ma iubeste la scoala imi arunka niste priviri care ma fac atat de ferikita dar pe mess se comporta foarte urat cu mine il intreb ce face si nici nu imi raspunde sau kate o data nici nu mai indraznesc sa-l intreb ce face pentru ca stiu ca se joaca cs in primele luni se comporta ff frumosc cu mine dar acum problema este urmatoarea acum o saptamana m-am despartit de el din kauza unui baiat dupa mess care m-a intrebat daca reau sa fiu cu el si eu i-am raspuns nu pentru ca am iubit dar baiatul akla ava id prietenului meu si i-a spus ca este cu mine ca ma iubeste si alte chesti prietenul meu dezamagit m-a intrebat daca este adevarat dar eu am incercat sa-is pun totul dar nu ma inteles :-( a doua zi o prietena de-a mea a venit la mine si a vorbit cu el pe mess si la injurat el s-a suparat si mie dat igg la toate id-urile :-( acum ma skus de la igg si vorbesk cu el dar nu foarte fevent ai da commuri pe hi5 cu te iubesc vrei sane impakam iar la scoala se comporta din ke in ke mai fm cu mine nu sunt sigura daca ma iubeste sau ma ia la misto sadsad am nevoie de o sugestie va multumesc!

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Foarte greu de zis, totusi e clar ca nu mai are incredere in tine!

Daca ti la el atunci incearca sa ii arati si sa explici ce s-a intamplat cu adevarat!

3 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Dac a pus botu la celalalt baiat si nu a mers pe incredere lasa-l sa se joace cs

| LauraSpataru a răspuns:

Scrie in romaneste, poate intelegem si noi ceva, nu in "calculatoreasca".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te place