| Cattalina a întrebat:

big grin funda :X deci.

acum cateva saptamani. ma rog. am cunoscut un baiat. si odata cand a intrat pe mess eu am crezut ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. si la un moment dat i-am zis ca il iubesc si el a zis ca si el ma iubeste. Apoi m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el. i-am zis ca nu stiu sigur, si ca trebuie sa ma gandesc. Nu prea mai intra pe mess ca el zice ca ii racit si ca nici la scoala nu mai merge [ asta a zis cand l`am sunat ] credeti ca ma mai place? big grin voi ce ziceti, sa il intreb daca mai vrea sa fie cu mine? eu tin foarte mult la el :Xbig grin

Răspuns Câştigător
| Inarf a răspuns:

Poi suna-l si intreaba daca oferta lui mai este valabila. daca te-a intrebat daca vrei sa fi cu el. are o atractie fata de tine :* clar

5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Poi va cunoaseti, adica v-ati vazut sunteti la aceeasi scoala sau doar o cunostinta de pe internet?

Daca va cunoasteti cu adevarat ma refer ca nu asa de pe net, si daca v-ati vazut si puteti avea o relatie... da de ce nu? Adica nu ai chiar nimic de pierdut, in schimb daca este o cunostinta de pe net te-as sfatuii ca mai intai sa va intalniti si apoi sa fiti impreuna, pentru ca asa el poate sa te fi mintita putere, orice baiat poate minti o fata pe net daca nici macar nu se cunosc... dar daca va iubiti, si esti sigura intreaba-lbig grin

Si inca ceva tot la fel daca este o cunostinta de pe net poate te-a mintit si nu te place, chiar nu poti fi sigura niciodatawinking

Bafta!

| deadea23 a răspuns:

Daca te-ai intalnit cu el fata in fata si inca simti acea atractie fata de el, este bine. Daca zice ca e racit, dar nu te mai baga in seama, inseamna ca nu are timp, sau nu se simte prea bine (nu e in stare sa vorbeasca).
Mi se pare cam ciudat ce ai zis.adica nu pare sa nu ii mai placa, nu a facut nimic ciudat. Depinde daca nu te-a mai cautat, atunci ar fi ceva la mijloc.

| claudizzz a răspuns:

Ce cred eu, eu cred ca s-a simtit respins am patit la fel cu fostul meu prieten, acum imi e dor uneori de el da nu am ce face el nu mai vrea sa ne impacam.

| Rosalinda_8988 a răspuns:

Eu zic sa il intrebi.Nu conteaza daca el alege varianta a doua, tot ce conteaza e ca tu sa fii fericita, iar daca tu te simti fericita si in pielea ta cand vb si esti prin preajma lui e superlove struck
Daca el nu mai vrea el pierde cu siguranta, nu tu iubita
Hai bafta! Vezi ca am pus si eu o intrebare poate ma poti ajutalaughing
pupici:*

| Dodolly a răspuns:

Pai... din moment ce el atunci te-a intrebat daca vrei sa fii cu el. nu cred ca sentimentele lui s-au schimbat asa. dintr-o data! Ar trebui sa il intrebi. sau sa afli cumva daca te ma iubeste.:d