| Raluka_1706 a întrebat:

Acum cateva saptamani m-am des de baiatul pe care il iubesc si problema este ca nu stiu ce sa fac sa il uit sau sa incer ca mai vb cu el de fapt am vb o data cu el acum recent si a zis ca i s-a dus tot si ca ar fi mai bine sa imi gasesc pe altcinevasad dar nu stiu la scoala este altfel imi zambeste si se comporta frumosc cu mine. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AmateurJerk a răspuns:

Păi, poți să nu-l mai bagi în seamă. Și uită-l, că dacă îți spune așa ceva, nu merită nimic. Nici la școală să nu-i vorbești, iar dacă te salută, îl saluți și tu, dar nu foarte interesată de o conversație. Te va dori din nou mai mult, sunt sigură.hee hee

1 răspuns:
| Seвi a răspuns:

Pai ce sa zic.iti zambeste.asta inseamna ca inca ati ramas prieteni si dar daca ti-a zis ca nu mai este ceva intre voi, poate ca asa este. Ce sa faci sa-l uiti?thinking incearca sa-ti ocupi timpul cu activitatii.iesi pe afara cu prietenele.cheamati o prietena pe acasa laughing
incearca sa iti ocupi timpul.

Sebi :*

Funda? smug