| elena1020 a întrebat:

Am si eu o problema cu cel mai bun prieten al meu. De ceva timp tot imi spune ca vrea sa ma sarute si i-am spus ca asta vreau si eu. Si am stabilit sa mergem la un film. Si trebuia sa mergem astazi sau maine. Aseara eram foarte fericita pana am vorbit cu el. Mi-a spus ca si-a adus deodata aminte de fosta lui prietena si ca si-a dat seama ca e pregatit sa treaca mai departe niciun pic, cu nicio fata. Si toata saptamana trecuta a spus ca abia asteapta sa ne intalnim. Ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu stie inca ce vrea...

| shadow72 a răspuns:

Ii e frica fraierului, daca avea curaj te saruta pe loc cand ai spus ca si tu vrei

| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu știe ce sentimente are, lasă-l să decidă singur pe cine vrea altfel nu v-a fii fericit dac îl ți langă tine cu forța, pup!

| Andradutsa a răspuns:

Inseamna ca e bou si nu stie ce vreawinking scuze pentru jignire...

| Ingriduuu a răspuns:

Poate si-a gasit pe altcineva...ori nu poate trece peste despartirea de ex-a, poate vrea sa mai "exerseze" sarutul ca sa te faca fericita...
Funda?

| TraficantaDePupici a răspuns:

Problema e ca poate doar a vrut sa vada daca pui botul. thu ai zis ca vrei sal saruti si el la fel. nu ti se pare ca cevaa pute laughing? daca vroia cu adevarat sa va intalniti nu dadea cu piciorul. poate inca tine la fosta lui prietena. si acum ar vrea sa fie cu tine dar pur si simplu nu poate. imi pare rau. dar nu stiu ce sa zic. straight face e alegerea tah. nici cu forta nu.l poti tine pentru ca asa sta o zi cu tine si dupa te lasa sad. sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?batting eyelashes

| NnYyKkOo a răspuns:

Poate o iubeste pe fosta lui prietena mai mult decat pe tine...
Stii cum sunt baietii din zilele de azi.big grin