| AliceNine a întrebat:

Buna recent am aflat ca baiatul de care imi place ar vrea sa fie cu mine dar numai in momentul in care o sa l sarut (el nu stie ca eu stiu on the phone problema mea este ca eu sunt mai timida si nu stiu ca sa fac sa il sarut sau nu var rog din suflet ajutati-ma dau fundita si vot:X

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca iti place de el lasa timiditatea deoparte si saruta l, nu mai astepta ca poate ti l fura alta si o sa ti para rau

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pupal macar pe obrazhappy iesi cu el pe afara vb cu el zambestei

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mda si mie mi s-a intamplat la fel numai ca eu nu stiam daca ma place in fine intr-o zi eram la plimbare cand ma intalnesc cu ea si stam de vb atunci nu i-am zis ce simt apoi a doua zi si-a facut iubit si mi-am pierdut toate sansele fa tu primul pras si nu-l lasa sa iti scape printre degete! Bafta

| Adyna_7556 a răspuns:

Mi s-a intamplat si miehappy
dar la mine a fost putin diferit pentru ca nu eram impreuna, el a vrut sa ma sarute si nu l-am lasat.rau am facut pentru ca mi-am pierdut toate sansele cu el dar am trecut peste oricum asta s-a intamplat acum 1 anbig grin deci daca este nevoie fa tu primul pas. Probabil nu o sa regreti