| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, de 3 luni mi-au aparut cosuri pe fata, si nu mai inteleg de ce nu dispar, am incercat orice fel de remedii naturale, si nu-mi ajuta, nu mai stiu ce sa fac, pina acum daca abia vreo 2 cosuri imi eseau, dar repede treceau.Am 18 ani si pentru prima data mi se intimpla asa ceva, de la ce poate fi? va rog ajutati-ma cu un sfat, nu mai stiu ce sa fac, ce sa mai incerc, ma simt nasol((! Dau funda!

4 răspunsuri:
| Atzumy98 a răspuns:

Dati cu lamaie unde ai apoi cu ceva anti acneic tongue

| lilboutique a răspuns:

Stai linistita, problema se poate rezolva! Si eu am patit asta (eu aveam 14 ani atunci) si cea mai buna solutie a fost sa merg la dermatolog. Mi-a recomandat produse pentru ingrijirea tenului si de atunci nu am mai avut probleme.

| gini2011 a răspuns:

Buna,pai sa zic ca ar putea fi si din cauza la sex, si ar trebui sa folosesti o crema apidermin este forte sanatosa cheara si eu o folosesc sincer, si este facut din plate bune. pupici daca mai ai vreo ne lomurie ma poti contacta pe id georgy_viatamea_george@yahoo.com

| AlcaponeGalatzeanu a răspuns:

Da'ti cu ceai de pelin (ajuta la uscarea cosurilor)