| SlowLikeSnow a întrebat:

am si eu o problema. Imi apare la messenger o linie alba deasupra dreptunghiului unde scriu intr'o convorbire si pe linia aceea am : o fata zambitoare [daca dau click imi apar emoticoanele in marimi mult mai mari], un ochi [daca dau click apare fata aceea care tipa] etc.Nu m'ar fi deramjat daca atunci cand puneam din tastatura "laughing,winking,straight face" nu mi'ar fi aparut emoticoanele in marimi mari x-( ma exaspereaza! Am cautat in control panel dar nu am niciun program nou, mi-am dezinstalat messul dupa care l'am reinstalat si chestiile alea tot apar. Cum le fac sa dispara?crying

7 răspunsuri:
| RaDupc12 a răspuns:

Care fata care tipa? aiea din scary movie?

| RaDupc12 a răspuns:

Care? fata care tipa? cum arata? fata sau fața?

| RaDupc12 a răspuns:

Eu tot nu inteleg ce legatura are asta cu Dragoste/Sex laughing cum arata fata aiea este fata sau fața?

| RaDupc12 a răspuns:

Eu tot nu inteleg ce legatura are asta cu Dragoste/Sex laughing cum arata fata aiea este fata sau fața

| RaDupc12 a răspuns:

Eu tot nu inteleg ce legatura are asta cu Dragoste/Sex laughing

| Geo17 a răspuns:

Categoriaaa?!

| pisikutzadulk3 a răspuns:

Ce legatura are asta cu aceata categorie?