| SlowLikeSnow a întrebat:

am si eu o problema. Imi apare la messenger o linie alba deasupra dreptunghiului unde scriu intr'o convorbire si pe linia aceea am : o fata zambitoare [daca dau click imi apar emoticoanele in marimi mult mai mari], un ochi [daca dau click apare fata aceea care tipa] etc.Nu m'ar fi deramjat daca atunci cand puneam din tastatura "winking,:*,happy,," nu mi'ar fi aparut emoticoanele in marimi mari x-( ma exaspereaza! Am cautat in control panel dar nu am niciun program nou, mi-am dezinstalat messul dupa care l'am reinstalat si chestiile alea tot apar. Cum le fac sa dispara?crying

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Ai instalat ori Bandoo ori Sweet IM messenger.Cauta la Control Panel sau la discul C:/Program Files.

| TakeMeHome a răspuns:

Buna!
Poate ai descarcat din greseala SweetIm
Incearca sa intri la Control Panel si la Remove or Add programs sau ceva de genu, si daca gasesti ceva ce nu crezi ca isi are locul da Remove happy. Bafta! :]

| Meowyes a răspuns:

Vezi ca langa acea fata este un X mic. Apasa`l si n`o sa-ti mai apara. Bafta. ^-^

| mihaela_9946 a răspuns:

Dai remove la tot messengerul si scapi de ele am patit si eu si in control panel nu le gasesti decat cu unistal la yahoo