| Andramarina35 a întrebat:

Nu imi mai apar emoticoanele la mess

adica cand la scriu nu apare fata aceea zambitoare sau. care e problema? dau funda celui mai bun raspuns plz

2 răspunsuri:
| 13Criistiina a răspuns:

Pai trebuie sa cauti control panel in caluculatorul tau si dai la add or remove programs si acolo stergi ce e legat de messenger si til instalezi din nou messenger happy funda?

| silentgabyy a răspuns:

Ai yahoo messenger 11? pai nu iti apar pentru ca ai SweetIm.dezinstaleaza SweetIm si iti va mergebig grin fundita?smugsi poate si id taulaughing