| PandaisHere a întrebat:

Heya TPU ^_^. mi sa autoinstalat hyperIM straight face cum il pot dezinstala? nu imi mai apar emoticoanele crying. am reinstalat messul dar tot asa e sad
fundita :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

HyperIM - dezinstalare

Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista (in cazul tau HyperIM), si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista (in cazul tau HyperIM), si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!