| Amy_2364 a întrebat:

am si eu o problema joi pe 10 iunie am avut banchetul de sfarsit de clasa a 8-a...totul a fost foarte frumos pana cand prietena mea a venit si mi. a zis ca prietenul meu a incercat sa o sarute pe o tipa.Prietena mea mi. a zis chestia asta de mai multe ori si nu numai asta si m.am dus la prietenul meu sa il intreb daca e adevarat atunci el a zis ca nu ca sunt decat buni prieteni si atat... apoi mi-am dat seama ca nu minte. M. a rugat sa il las un pic sa se gandeasca si dupa mi. a zis ca nu crede ca va mai merge dupa ce mi. a zis tipa aia si oricum nu prea aveam cum sa ne vedem in vacanta pentru ca amandoi plecam din Bucuresti mult timp dar totusi vrea sa se impace cu mine dar zice ca nu o sa mai fie ca inainte.Cum pot sa ma impac cu el si sa ii demonstrez ca o sa fie ca inainte?
Stiu ca nu trebuia sa cred in fosta mea prietena dar am realizat dupa.

Răspuns Câştigător
| rvr a răspuns:

Hmmm nu stiu... poate prt o mintit sa te desparta de el ori el minte. pentru nu saruti o prt buna deci sa fim serios cred ca ar trebui sa treci peste asta si sa ii fi indifereneta si apoi el o sa realizeze ca trebuia sa te pretiuiasca lasa ca timpul sa le faca pe toate :X

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Greşeala ta!
Aşa meritaţi toţi ăştia care credeţi în toţi "binevoitorii".
Are dreptate când spune că nu va mai fi la fel ca înainte. Dacă prietena mea s-ar despărţi de mine pe baza unor spuse ale unor binevoitori, după aia poate să mă roge în genunchi un an continuu că nu mă mai întorc la ea!
Data viitoare alegeţi mai cu atenţie amicii că toţi bagă strâmbe la un moment dat! Invidia e mare!

| Puf a răspuns:

Vorbiti aman2 si ganditiva bine daca e bine sa va da`ti o a doua sansabig grin. sa nu fie ceva mai rau, mai dureros, fara sa vreti va ve`ti putea rani unul pe celalalt si ar fi chiar f neplacut.Iti spun pentru ca am trecut prin asta. ne-am dat o a doua sansa, insa nodul a ramas si ne-a durut pe aman2. E decizia voastra, vorbiti aman2 si hotarati ce e mai bine. Daca va iubiti merita! bafta:*

| paramore a răspuns:

E posibil si ca fata sa minta, dar na, el ar trebui sa iti demonstreze ca nu e asa cum zice ea, nu tot el sa fie ala care zice ca n-o sa mai fie ca inainte. dar dk esti absolut sigura pe el cere-ti scuze si fa-i pe plac, totusi ai grijawinking

| HelpBoy a răspuns:

Gresala ta.

| Amy_2364 explică:

Dar nu m.am desprtit eu de el...noi nu voiam asta dar a venit si vara si nu ne mai putem vedea ca amandoi plecam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...
Daca tu il iubesti...
Sti cum se spune : " Cand iubesti - ierti "