| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.
la inceputul unei partide de sex cu prietenul meu, am observat ca sangeram.
menstruatia mi s-a terminat ieri.
am sangerat destul de mult zic eu.
si aveam si dureri menstruale, ca cele de spate si de burta.
specific ca ciclul mi-a venit la data care trebuia, doar ca fiind f racita am luat antibiotice.
care ar putea fi cauza sangerarii?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Ai mai avut resturi.Adaugand si faptul ca ai fost racita.Nu trebuie sa-ti faci probleme, doar in cazul in care continua sangerarea.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate o rana pe col. Trebuie sa te vada un ginecolog cat mai aproape de ziua sangerarii (preferabil in primele 24-48 de ore).

| RXN a răspuns:

Nu ti s-a terminat inca perioada menstruala, asta-i cam singura explicatie logica.