| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietenul meu. I'am trimis un mesaj in care i'am spus ca nu il oblig sa ne impacam. Dar daca vrea sa ne impacam sa vina la mine ...si nimic. tot astept astept. si degeaba sigh Ce sa fac? mai are 2 ore si pleaca la munca. sa ma duc eu la el?

Răspuns Câştigător
| Nikoooooooo a răspuns:

Buna Alexandra...sunt in aceeasi situatie ca sh tine,stiu ca e ff greu sa stai fara sa il suni sua sa faci cv pentru a salva relatia,dar noi fetele suntem mult prea sentimentale sh ar trebui sa ii lasam pe ei baietii sa vina la noi sa ne caute, dar stiu ca e ff greu, dar mai lasa-l sh daca nu te cauta inseamna ca nu tine la tine.Bafta...funda? pls

6 răspunsuri:
| Vanesituca a răspuns:

Nu ar trebui sa te duci la el deoarece se pot efectua si mai multe conflicte, ar trebui sa-l suni si sa ii zici ai primit mesajul meu si daca zice ca da ii zici cv gen ce parere ai? Imi pare rau pentru tine Bafta:*

| KisaTheCute a răspuns:

Bună!

Draga mea Alexandrars, nu ţi se pare puţin stupid [ iartă-mă, chiar nu vreau să te jingesc ] să-i dai cu flit printr-un mesaj?

Poate l-ai rănit atât de rău, încât nu o să îţi mai vorbească câteva zile...

Mai bine l-ai suna şi l-ai întreba de ce nu are nici o reacţie, dar de asemena mie mi se pare groaznic de urât să se despartă cineva de tine prin telefon.

Tu cum te-ai simţi să fi tu în această situaţie?

Sper că te-am ajutat, şi din nou, iartă-mă dacă te-am jignit.

Pa, pa!

| Nikoooooooo a răspuns:

Ms de funda:X

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru Nikoooooooo):

Ms de ajutor. Chiar aveam nevoie de vorbele aleasad

| Nikoooooooo a răspuns:

Stii...te inteleg ca si eu acum trec prin aceeasi situatisad

| Crimeea a răspuns:

E cea mai buna solutie sa mergi tu la el sa vezi despre ce e vorba,nu astepta niciodata sa faca celalat pasul ci i-ati tu inima-n dinti, macar stii o treaba, bafta