| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

am si eu o problema mare, cand sunt la pc, chiar daca nu am nimic deschis, in boxe mi se aude un radio, ceva, si ma enerveaza, vreau sa dau mai tare din boxe, sa aud ce radio e, nu merge, adica, nu da mai tare, si nici mai incet, doar daca opresc boxele nu il mai aud, si nu stiu cum sa scap de el, va rog frumos, se poate un ajutor? MAI MULTE VA ROOOOOOOG :X:X:X funda.

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Asa mai patesc si eu. E din cauza boxelor.Nu sunt prea de calitate si prind semnale aiurea. Iati alte boxe mai bune si nu o sa se auda. tongue

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ooOOMrDibbsOOoo explică:

Mhn24 in ziua de azi, vad ca toti sunteti obsedati de sex, tocmai de accea am pus in aceasta categorie, pentru a primi mai multe raspunsuri, sunt destul de disperat cu aceasta chestiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus mufa de la boxe aiurea in spate la pc ...incearca sa pui mufa la alta culoare