| INeedHelpNow a întrebat:

Am si eu o problema, mereu mi se spune ca sunt slaba am 160cm si 40kg trebuie sa ma ingras 5-10kg dar nu stiu cum, mananc mult si peste 5minute gata stomacul e iar gol, dar tot nu ma ingras, am mancat fast-food si la fel, nimic. Am crescut brusc in inaltime si cred ca de asta sunt asa...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Catalin2495 a răspuns:

Nu trebuie sa va ingrasati pentru ca asa isi doresc unii. Poate sunteti bine asa cum sunteti acum, sunteti perfecte, frumoase si bune pentru cei care va vad asa.Cel care tine la tine si care te place asa cum esti nu iti va cere sa te schimbi, te-ar accepta asa cum esti tu de felul tau big grin!

Ma bucur ca te-am ajutat... fundita :O3?

4 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Totusi...esti destul de slaba!

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Nimic. Daca nu, mergi la un medic.

| pufuulets a răspuns:

Si eu am aceiasi problema ca tinepuppy dog eyes numai ca eu am 37 de kg.eu daca vreau sa mananc ceva mananc dar nu se depune nimica ca si cum nu as fi mancat eu acum am mai putine kg pentru ca am fost in spital si am slabit foarte mult si pentru nu am mancat cateva zile organismul meu s`a obisnuit asa.cred ca si la tine esti la fel ai sa vezi ca ai sa te mai inalti in cateva luni si ai sa te mai ingrasi si nu iti recomand sa mananci de la fast`food pentru ca nu sunt bune pentru organism si eu mananc dar foarte rar..mutl succes:*

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrasi asta e felt tau. fundita?