| noname_3387 a întrebat:

am si eu o problema...nu stiu daca e foarte mare.Am citit mai multe articole despre pozitionarea himenului, adica la cati cm ar fi...eu sunt virgina, dar cu cativa ani in urma am inceput sa ma masturbez... iubitul meu vrea sa facem sex si mi-e frica ca nu mai sunt virgina.:-ss .este posibil sa nu mai fiu? cum imi dau seama?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un control ginecologic dar nu cred ca te-ai dezvirginat doar daca nu tiai introdus un vibrator. cel mai sigur este un control. nu trebuie sa te sperii

6 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Kinkyyyyyy

| Brigitta a răspuns:

Sunt persoane care si-au rupt himenul de ex la ora de sport, sunt persoane care nu sangereaza la primul contact sexual (de ex eu).
Mai documenteaza-te si vei vedea.

| Elly4all a răspuns:

Pai daca nu ai introdus nimic ascutit in vagin pentru a avea posibilitatea de a se rupe himenul nu mai esti virgina, dar daca nu ai introdus nimic esti inca virgina. ia o oglinda si uitate ce ai tu acolo si o sa observi singurawinking

| ALY_2447 a răspuns:

Daca ai folosit doar degetelul nu te oreocupa nu este chiar atat de usor sa te fi dezvirginat stai linistiti ok?

| noname_3387 explică:

Pai.am introdus degetul.nimic altceva ascutit

| raidu2004 a răspuns:

Te duci la ginecolog si acolo o sa afli