| justperverse a întrebat:

Singura intrebare care o am si vreau si eu un sfat de la cineva care gandeste foarte matur! Am "avut" o relatie cu un baiat relatia avand 1 an si 9 luni chiar ieri facute si el e plecat in italia de 2 luni. Vorbim la telefon ma suna mereu dar a aparut o problema! Un baiat cu care eram certata aveam conflicte de bataie mi-a pus capac! De o saptamana sunt indragostita de el nu pot pur si simplu sa mi`l scot din cap! El il cunoaste foarte bine pe fostul prieten cat si pe mine dar nu stiu de ce m-am indragostit asa de el! A incercat o prietena sa ne cupleze. au facut un mic pariu pentru ca el spunea ca nu-l atrag absolut deloc! Cand am vorbit doar eu cu el mi-a zis ca nu este adevarat ce a zis si m-a intrebat : Daca vine Adi din Italia si relatia noastra o sa fie serioasa ce o sa se intample? Si i-am zis ca nimic pentru ca numai vreau sa fiu cu el! Si a 2a zi a zis ca se mai gandeste si azi mi-a zis ca nu vrea nimic cu mine ca nu-l atrag! Cu toate ca cel mai bun tovars al lui este indragostit de mine si mi-a zis ca lui baiatu de care imi place( imi pare rau nu pot da nume) i-a placut de mine cand am fost eu certata cu el. Nu stiu ce sa mai inteleg! Si cu baiatu care am fost 1 an si 9 luni nu am fost asa de indragostita pentru ca am inceput sa pun suflet in relatia cu el dupa 4-5 luni si asta pentru ca eram obisnuita cu el, cu persoana lui in prajma mea! Va rog un sfat am mare nevoie. pentru ca de cand m-a refuzat plang incontinu si nu stiu ce este cu mine pentru ca eu nu sunt asa si este primul baiatu care ma refuza si nu sunt multi din oras cu care am vrut eu sa fiu! Heellp me pls! SOS

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta e de orgoliu. tu plangi ca ai fost refuzata, nu ca tii atat de mult la el.practic nu tineai nici la prietenul din italia si nici la astalalt nu tii. vrei doar sa-ti demonstrezi tie insuti ca vrei si ca poti.ai fost refuzata si vaaaaiii, s-a daramat soclul pe care te-ai urcat.cine alearga dupa doi, castiga al treilea. ei stiu de problema si deja au discutat-o.

| justperverse explică:

Nu ei nu stiu de problema pentru ca el nu a sunat pe niemni altcineva si multumesc de sfat. dar totusi am stiut pina la urma eu singura cum sa "joc" si pina la urma sunt cu el happy