| Deutzika_7568 a întrebat:

happy Am si eu o problema si apelez la ajutorul vostru. Eu sunt putin mai plinuta dar nu foarte foarte. big grin Imi place de un baiat. Este de la mine din comuna si ne vedem decat dimineata la autobuz, dar el sta cu prietenii lui eu cu prietenele mele. Il bag mai mereu in seama pe mess, vorbim... Ce pot face sa fiu cu el? Mi-e si teama de un refuz pentru ca sunt mai plinuta. Multumesc frumos. Funda + Vot si vot-uri tuturor :*

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Buna.
Lasa-l pe el sa te bage in seama pe mess, si nu-i raspunde repede ( chestia asta chiar functioneaza) happy
In legatura cu complexul tau, incearca sa faci cumva sa nu iasa in evidenta. Poarta haine care te avantajeaza, si nu fa tu primul pas!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si cei daca esti mai plinuta!? daca si el te place [si ar trebui sa i spui ce sentimente ai pentru el] nu cred ca l ar deranja fizicu, degeaba esti frumos si arati bine in exterior daca interioru e,, putred,,

| MLSS a răspuns:

Sa nu-ti fie teama de un refuz, stiu ca poti!:* Incearca sa-l inviti undeva..sa-l faci sa te placa pentru ceea ce esti!:*** Daca nu ii convine de tine inseamna ca nu te meritapuppy dog eyes
Successssss!:*

| WolfGirl a răspuns:

Doar zambestei cand il vezi si invita-l sa iesiti pe undeva.

| AllysaDeea a răspuns:

Stai linistita... si eu sunt plinuta dar nu e o problema daca te place asta nu conteaza