| Adiadi23a a întrebat:

Am câteva întrebări și nelămuriri în privința sexului am 23 de ani iar prietena mea 17... Deci pana acum am făcut sex protejat și acum am vrea sa trecem la pasul următor am vrea sa facem fără și ia își dorește sa ma simtă fără dar problema e ca nu știu daca sa o fac fără adică daca ma îmbolnăvesc după ia na mai avut alte contacte sexuale cu alt băiat dar sa dezvirginat cu degețelul am stat și am vorbit și ne cunoaștem foarte bine știm totul unu despre altul iar cum ar veni suntem primi parteneri din punct de vedere sexual deci este vreun risc daca o sa o facem fără vreau sa precizez ca ia-am făcut sex oral și a fost totul ok na pățit nimic după sunt complet sănătos dar eu nu știu daca și ia mi-ar face mie a-și păți ceva sau la penetrarea în pasarica sfaturi va rog hellp me

Răspuns Câştigător
| Laura8963 a răspuns:

Dacă ești primul eu partener nu ai de ce sa te temi

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea pare a fi neverosimila din moment ce este postata zice-se de unul cu varsta de 23 de ani, dar cu nivelul de gandire al unui copil din clasele primare. Oare poate fi posibil ca nivelul de informare in domeniul educatiei sexuale sa fie chiar atat de scazut? thinking

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai fi surprins am auzit de tipe care înghițeau pilule vaginale și de tipi care luau pastila de a doua zi, deci nimic nu mă mai suprinde, deși e posibil să fie troll ăsta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Riscul e să faceți copii.

| SG1995 a răspuns:

Deci dacă nu ai luat nimic până acum sunt slabe șanse să iei acum, problema e alta:
Dacă o faci fără protecție și ea rămâne gravidă ce faci?
Știe folosi metoda calendarului? Că pastila contraceptivă nu e prea recomandată în general.

| siriusblack98 a răspuns:

Tu nu prea gandesti ca unu' de 23 de ani.Mai repede ceva de scoala generala.Singurul risc la cum scrii este sa nu faceti naiba vreun copil.

Răspuns utilizator avertizat
| AllexXtreme a răspuns:

Nu patesti nimic frate baga mare acolo si nu o lasa happy