| AncaMara a întrebat:

Am si eu o problema si va cer voua, celor de la TPU ajutorul. Promit ca dau funda, vot si tot ce vreti la cel mai bun raspuns/sfat. Nici nu stiu cum sa incep. De aproximativ o luna sunt cam disperata. Eu si prietenul meu ne masturbam intr-o seara si la un moment dat, dupa ce i-am terminat de facut, tin sa spun ca nu ejaculase de tot, era doar putin umed, am lasat palma intinsa pe pat. El fara sa observe, si-a atins palma sa de-a mea(nu foarte tare) si apoi m-a masturbat pe mine. Nu a intrat de tot...mi-a mangaiat doar putin clitoritul, insa mi-e teama ca transpiratia aceia a lui sau fie ce-o fi sa nu fii provocat ceva rau. Voi ce parere aveti? E grav? Pot sa raman insarcinata? Please, help!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se poate sa ti fi facut ceva rau dar sansele sunt mai slabe ca in mod normal, oricum iti poti face un test de sarcina dar eu cred ca nu ai patit nimic

| 0IoAnA0 a răspuns:

Noi nu putem sa spunem daca s.a intamplat ceva. Cel mai bine e sa iti faci un test de sarcina.happy

| Neinteresantul a răspuns:

O sa-ti miroasa pasarica a transpiratie toata viata.

Asa intrebare, asa raspuns! Nu vreau funda!

| Dizzyz a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata iti trebuie o cantitate mai mare de sperma nu doar putin pe mana.
Si chiar daca ar fi o cantitate m-ai mare nu ramai intotdeauna insarcinata.
O zi buna!

| sebysebyca a răspuns:

Sigur ai ramas gravida! ai tripleti, asa ca nu o sa mai ai timp sa i-o freci iubitului tau! o sa si-o frece singur in timp ce tu o sa schimbi pampersii la urangutani!

| Sindy02Marty a răspuns:

Sigur ca poti sa ramai!

| evakara a răspuns:

Se poate intampla sa ramai insarcinata

| trandafir_6116 a răspuns:

Nu cred ca din atata lucru se poate intampla sa ramai gravida.dar ca sa fii sigura poti sa faci un test de sarcina si atunci vei fi sigura ca nu e nimic grav.