| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Am si eu o problema. Sunt cu un baiat de o luna [ ma rog, ne certam, ne impacam chestii dintr`astea de copii ] si el mi-a spus ca ma iubeste. Aseara am iesit afara si nici nu vorbea cu mine. Apoi ma lua in brate si imi spunea " Iubirea mea" ma pupa si restul`... Prietenul lui cel mai bun mi-a spus ca a gfacut misto de mine cand a zis ca a ramas in tara pentru mine [ trebuia sa plece in Spania cu taicaso si mi-a spus ca a ramas pentru mine] si l-am crezut... ce sa fac? el imi jura ca ma iubeste, dar dupa ce spune prietenul lui cel mai bun.nu stiu pe cine sa cred.
P. S. : Prietenul lui cel mai bun a fost impreuna cu mine mai acum 5-6 luni big grin

5 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

E clar...nu il crede pe acel prieten al lui cel mai probabil este gelos.Bafta

| 4l3x a răspuns:

Sti, eu tot timpul cand am nevoie de un sfat ma gandesc la ceva ce mi-a sps o pers ffff importanta pentru mine si anume "in viata sa nu crezi nimic din ce auzi si doar 50 % din ce vezi "winking acum, te poti ajuta singura :* sper ca ti-=am fost de foloswinkingbig grin

| IAMsterdam a răspuns:

Doar nu o sa ai incredere in prietenul lui cel mai bun cu care ai fost. Daca mai are sentimente pentru tine? straight face Deci, nu il asculta pe ala. Eu am patit ceva de genul, si crede-ma. regret.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc all love struck...

M`ati ajutat toti si o sa fac ceea ce mi-ati spus kiss.

| Jerrry a răspuns:

Clar e invidia aici oh go on