| stetefi a întrebat:

Buna am si eu o problemuta cum imi dau seama daca un baiat ma place vorbim numai pe facebook pentru ca nu este in tara eu il plac dar nu stiu daca el ma place. Putin ajutor va rog! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Bââzz a răspuns:

Fa-ti alt cont pe facebook si spune ca esti "verisoara" ta si vreti sa te barfeasca(adica verisoara cu baiatul) si incepe verisoara ta sa zica (care de fapt esti u) Vai ce ma enerveaza varmea asta stefy... tu ce parere ai despre ea? nu te enerveaza? si astepti raspunsul lui... SA IMI SPUII CUM TI-A MERsbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din vorba in vorba il poti intreba daca simte ceva pentru tine

| MerVeilleuX a răspuns:

Întreabă-l, nu ai nimic de pierdut. happy

| Disstrict a răspuns:

Raspuns simplu si scurt. Iubire nu exista pe net. Trezirea mergi in viata reala si cautati nu pe facebook(noliferi!)

| stetefi explică (pentru Disstrict):

Pai acum este in Spania si va veni peste ceva timp inapoi!