| madalinaaniladam a întrebat:

De ceva timp imi place de un baiat si lui de mine mai tot timpul vorbim(si la telefon si pe facebook, mai multe)dar nu stiu cum sa-i zic... ajutor plz

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O prostie o poti face si in direct, dar si la telefon. Daca tii neaparat, spune-i la fel cum ne-ai spus si noua.

| h3r a răspuns:

Vrei să-i spunem noi?

| DeDeniisaa a răspuns:

Poi. Cand mai vorbiti la telefon sau daca se poate sa ii spui F2F e mai bine. Si ii spui ca iti cam place de el si daca si el are acelasi sentiment? Daca esti sigura ca te place Spune-i nu mai pierde timpu :* O Zi Frumoasa :*

| bloodyroxy a răspuns:

Nu ai mentionat ce vrei sa-i zici dar daca vroiar sa spui ca nu stii cum sa-i zici ca-ti place de el, poti sa-i spui cel mai indicat printr-un sms, daca esti timida.