| sashihy a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte la voi vreau sa imi dati sfaturi sa imi spuneti ce sa fac. m-am certat cu prietenul meu pentru o chestie banala sau asa cred eu.sunt cu el de 2 ani si ceva in astia 2 ani acum 5 luni eu m-am despartit de el pentru ca m-a facut prea mult sa sufar acum 2 saptamani m-am impacat cu el a venit la mine mi-a cerut o a 2a sansa iar eu pentru ca il iubesc i-am oferit-o si astazi ne-am certat pentru ca el spune ca nu era normal ca eu in timpul despartirii sa imi fac prieten.si este foarte gelos si crede ca am facut si ceva cu el. dar nu este adevarat eu chiar tin la baiatu asta si nu vroiam sa se ajunga aici.acum el s-a despartit de mine dar inca ma mai cauta mai devreme m-a sunat sa ma intrebe ce fac. spuneti-mi va rog mult ce pot face daca vine la mine sa ma impac cu el? ce sa fac? il iubesc mult dar nu mai vreau sa ssufar

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Impacati-vă! Cea fost a fostoh go on, numai da importanta la toate certurile dintre voi doi, incearca sa treci peste, daca el te mai cauta inseamna ca te iubeste si daca ti-a reprosat asta poate a facut binehappy Dc te=ai cuplat cu altul? ca sa il faci gelos? sau ce, ca nu inteleglaughing
Daca vine la tine impacati-vă ce rost mai au acu discutiile, poti sa-i dai cate sanse vrei daca il iubesti foarte mult.
Sper ca te-am ajutat.

| cinenuvedenustie a răspuns:

Esti o norocoasa dar iti place sa-ti faci prea multe griji pentru nimic!
Traieste-ti viata, asculta-ti inima, si lasa timpul sa-ti raspunda la intrebari!