| lulu_5589 a întrebat:

am un coleg de clasa si i-am spus ca il plac am aflat ca si el ma place.si chiar stam aproape.mergem acasa impreuna si m-a condus acasa.as vrea sa fim impreuna.cum sa ii spus ca sunt rusinoasa?big grin

Răspuns Câştigător
| vyo a răspuns:

Lasal pe el sa faca primul pas.

4 răspunsuri:
| marcelan25 a răspuns:

Eu iti propun sa-l lasi pe el sa faca primul pas, sa-ti ceara el asta. Daca te-a condus acasa ii un semn bun, dar din experienta mea iti spun "sa nu i te dai pe tava", daca il interesezi cu adevarat, o sa umble el dupa tine. Oricum decizia iti apartine. Eu sper sa fiti impreuna, daca te merita. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna uite parerea mea. incearca sa-l faci sa inteleaga cal placi. uite vb pe mess cu el. intreaba-l daca are prietena.etc.incearca. pwpyky.succes!

| diva99 a răspuns:

Pai spune-i da esti rusinoasa si el face ceva simnceritatea e solutia la tot daca nu ma crezi nu ma crede daca ma crezi crede-ma dar asta stiu eu simnceritatea e totul

Răspuns utilizator avertizat