| iSaidNo a întrebat:

am nevoie de un sfat.imi place de un baiat dn clasa si un coleg de al meu cu gura mare a aflat de asta, cine i-a spus nu imi dau seama. oricum el a spus la jumatate de clasa asta +baiatului pe care il plac.cand am aflat ca stie ca il plac pe acel baiat eu i-am spus sa nu spuna la nimeni si el a spus ca nu spune.acum nu stiu ce sa ma fac.as vrea sa ii tin un fel de discurs despre asta "prietenului"cu gura mare imi dati voi vreo idee? funda!

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Off nu-ti bate gura de pomana! Fi linistita si fara vinovatie, nu ai facut nimic de care sa te simti jignita sau umilita pur si simplu iti place de acel baiar! Cred ca ala cu gura mare e cam gelos pe cel care il placi tu sa nu cumva sa te placa si el pe tine! Succes.