| Larisa_5606 a întrebat:

Am un complex.
Ma consider urata si as vrea si eu sa ma mai infrumusetez adica pe prietenele mele toti baietii le considera bune si frumoase insa numai eu ciuciu.
Astept un sfat multumesc.:*

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

In general alea urate, au parte de bărbați frumoși, sau mult mai frumoși, în comparație cu ele. Caută să compensezi această urâțenie fizică, de care spui tu, cu competentă profesională. O femeie cu cât este mai naturală, cu atât arată mai bine. ( Dar prostele nu știu asta si...,, sa ma mai infrumusetez,,, adică să mă fac singură mai urâtă...)

Răspuns utilizator avertizat
| Adinuzza1 a răspuns:

In primul rand nu te mai considera urata! fiecare persoana e frumoasa in felu` ei. si nimeni nu e perfect
si eu m`am considerat urata acum ceva timp, dar mi-am schimbat prietenele si ma simt mai in largul meu, nu ca prietenele mele de acum sunt urate numai ca nu fac ele in asa fel incat o persoana sa se simta prost. daca prietenele tale au aere de "dive", renunta la ele big grin
sunt rea?straight face

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Fiecare om este frumos in felul lui.crede-ma.atat timp cat ai 2 maini, 2 picioare etc.esti perfecta.linisteste-te ca nu are de ce sa fii complexata

| ancutza_2191 a răspuns:

Trebuie intotdeauna sa vezi partea plina a paharului... baietii se uita dupa prietenele tale frumoase si bune pentru ca ar vrea sa se culce cu ele, cu siguranta o sa iti gasesti un prieten si atunci o sa-ti dai seama ca acel baiat te iubeste pentru cine esti, nu doar ca sa se culce cu tinewinking

| BonnieBonish16 a răspuns:

Sa sti ca e mai enervant sa fi " buna". ma jur ca m`am saturat! vaii ce buna e bonnie. si li se scoala cand se uita la decolteul meu. si ma iau in brate. m.am saturat! sa nu`ti doresti asa ceva ca e ORIBIL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel dar nu uita trebuie sa te crezi o zeitate ca asa cum areti acum nu vei mai arata niciodata.Nu te lua dupa lume si daca ai defecte mai schimbale si uh si gta happy.Mai aranjazate si e ok dupa mine toate fetele sunt dragute dar nu stiu sa arate asta.

| Defoliatorul a răspuns:

Pai zile si tu la baieti ca faci oral. O sa fii foarte apreciata dupa ce zici asta