| Larisa_5606 a întrebat:

Cele mai bune prietene ale mele sunt foarte frumoase, adica una dintre ele chiar zici ca e o papusa barbie cand se machiaza si aranjeaza, insa nu pot sa zic ca si eu sunt vreo urata insa nu sunt nici ca ele, am ten frumos.
Tot timpul au admiratori si toti baietii se uita dupa ele insa dupa mine nimeni.
Un sfat?:X

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca sa cuceresti cu altceva, nu cu frumusetea fizica, care oricum e trecatoare!
In rest, relaxeaza-te, fii tu! Iar cine te va iubi, te va iubi indiferent de felul in care arati.
Numai bine!

| LifeInColors a răspuns:

Asteapta linistita, in curand o sa fii si tu la fel...Crede-ma ca stiu din experienta, nu mai ai mult de ashteptat, succes:*

Răspuns utilizator avertizat