| anonim_4396 a întrebat:

Am un fel de problema cred...despre penis.Atunci cand il"belesc" scuzati nu stiu termenul medical, deci mi se "beleste" de tot! Este zona aceea cu pielea atunci cand "belesti" penisul sper ca stiti despre care vorbesc! Este ceva normal de la varsta de 11 ani sa se intample asta? Si vreau sa mai stiu ceva...Este bine ca penisul meu in stare fleasca sa aiba 6 cm? Ca mi-e frica ca pe viitor sa am "probleme" cu fetele! Multumesc

9 răspunsuri:
| fsdfsd a răspuns:

Aia se numeste ata penisului

o sa iti dai seama mai tarziu

cum sunt la fete virginitatea
asa este la baiat aia

succes la fete cand o sa fi mai mare

| Adela_9686 a răspuns:

Are vreme sa mai creasca ca ai doar 11 ani, iar daca in stare "fleasca" are 6 cm, cand ai erectie poate ajunge la 8-9 cm, dar stai linistit ca mai creste, iar problema ta cealalta nu este deloc o problema este ceva normal, nu o sa ai probleme cu fetele din cauza asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea cutzitu si taio

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa it creasaca stai linistit si am si eu un prieten care poate sa si o "beleasca'' pe toata, pace.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 12 si nu mi se beleste. Tu ai noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu ata acea nu o am rupta... dar cand vreau sa belesc penisul tot asa nu se peleste de tot, pelita nu trece de capul penisului si se formeaza ca un inel, si il sugruma asa, si datorita lui pielita nu se beleste mai mult (nu trece de cap) e vreo problema? e sa am un impediment in momentul cand voi face primul act sexual?

| NoNameMike a răspuns:

Termenu medical e a decalota

| ioandre a răspuns:

Da si eu am problema aia cu pielia aia nu trece de cap. nu stiu cum sa scap de ea... ziceti-mi si mie plz