| masacru_9694 a întrebat:

am 14 ani jumate, iar pielea capului penisul ( cea care acopera glandul ), daca am zis bine.inca mai acopera capul.
In stare fleasca(scuzati termenul)pot decalota, dar cand este in erectie pot cam doar jumatate.Ar trebui sa imi fac vreo problema? si as dori sa stiu cum pot decalota cand este in erectie, si rupe acele pieliti aflate sub cap fara sa doara. Sper ca m-am exprimat bine si m-am facut inteles.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Achilles_1666 a răspuns:

Pielita de sub cap cel mai usor o rupi cand faci sex cu cineva, oricum pana la urma o sa doara un pic, nu te teme o sa supravetuiesti, de cealata problema nu stiu ce sa sp, insa ar trebui sa vb cu cineva care stie, de exemplu un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, Marioara si altii ca voi, nu sinteti decit niste plictisiti care cauta sa atraga atentia asupra lor. Asta n-ar fi o vina prea mare, dar prin postarile astea puerile si lipsite de sens, faceti ca site-ul sa devina pe zi ce trece mai penibil.