| Lovξ a întrebat:

am un noi iubit, are ce-i drept foarte multi bani, as vrea sa stiu cum ar trebui sa ma comport cu el, sa nu imi fie Rușine? Sa i cer când am nevoie. Nu prea stiu cum sa pricedez. Aștept opinii mersii.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care este un iubit adevarat acestuia NU trebuie sa-i ceri bani cash, numerar. Este necesar sau suficient ca doar sa-ti manifesti tacit sau sa-ti exprimi dorinta intr-un mod foarte vag sau chiar voalat pentru ca aceasta sa fie indeplinita prompt si intocmai. Depinde doar detine si de capacitatea ta de a folosi arma...seductiei. Nimic mai mult. big grin