| Lovξ a întrebat:

am un noi iubit, are ce-i drept foarte multi bani, as vrea sa stiu cum ar trebui sa ma comport cu el, sa nu imi fie Rușine? Sa i cer când am nevoie. Nu stiu cum sa pricedez. Aștept opinii mersii.

Răspuns Câştigător
| AylynnGeoo a răspuns:

Sincer dupa parerea mea, daca esti la inceputul relatiei dupa cum ai specificat. nu mi se pare normal sa incepi sa-i ceri sa-ti cumpere chestii. pentru ca dupa o creada ca esti cu el din interes. eu am un an si ceva cu iubitul meu si abia daca i-am cerut sa-mi ia o guma. si doar umbla cu milioanele dupa el. daca el vrea sa-ti ia ceva o sa-ti ia. mie mi-a luat haine si inel fara sa-i cer. Asteapta sa mai treaca din relatie si dupa, si inca un sfat, cand mergi cu el si vezi ceva ce-ti place spune ceva de genul "ce frumos e. nu stiu lucrul pe care l-ai vazut "si probabil o sa se gandeasca in timp sa ti-l cumpere. asa am facut eu odata, ram in mall cu el si am vazut o pereche de adidasi frumosi ai am zis "ce smecheri is astia "si zice ia probeaza-i si mi i-a luat. aveam vreo 4-5 luni atunci. in concluzie nu incepe sa-i ceri lucruri. si faza cu rusinea nu ai de ce, ca doar nu e mai presus decat tine cu nimic, un ban nu schimba omul. daca ai nevoie e ceva poti sa-i ceri da nu haine si din astea. intelegi tu. daca ti-e foame, sete ceva si nu ai abni, ii poti spune. da sa nu-i spui ia-mi blugii aia, sau adidasii aia sau telefonul ala. in fine, faci cum crezi, dar daca ii vei cere lucruri cam scumpute o sa creada ca stai pe interes, pentru ca sunteti la inceput si prima parere e cea definitiva. El nu te cunoaste prea bine, si chiar daca tu nu esti cu el din interes, el o sa creada asta. sper ca te-am ajutat, funda? :3

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Materialista mica, e usor, faci un oral, te cracanezi putin laughing si aia e, iti da el din senin bani.Imi este S.C.A.R.B.A de viitoarele femeie ca tine.

| Lovξ explică (pentru Liviu):

Pai daca faceam oral pentru bani, eram milionara deja. Peace

| Liviu a răspuns (pentru Lovξ):

MIlionara in lei poate, haha de curiozitate cat ar fi fost tarfiu de erai milionara deja? 20 de lei? fi serioasa fetita, gasesteti un iubit normal, nu umbla dupa bani, ca stii vorba aia si f... si cu bani luati asa o sa patesti tu.Fi cu capu pe umeri, profitoare is pe tot pamantu, femei cu capu pe umeri rar.Toate's doamne cand le vezi coborind din vreo limuzina.Dar ce a facut in limuzina in spatele la sofer cu vreun mare smecheras numai se stie happy Creaza-ti reputatia de femeie la locul ei, nu de dama usoara care cracaneaza picioarele pentru 2 lei, sau pentru o functie.Mai bine sa spuna " Ba e a dracu nu am putut so... " happy

| minrest a răspuns (pentru Liviu):

Vorbesti degeaba, Liviule, ea intreaba cum sa ii ceara, nu daca sa ii ceara.

| Liviu a răspuns (pentru minrest):

Da,deci 'cum sa ii ceara sa nu para curva' sau ce? materialista?laughing

| minrest a răspuns (pentru Liviu):

Cum sa ceara si sa obtina. Premiaza si un raspuns care ii explica cum sa faca. Iar in alta intrebare fixeaza si targetul: 3000 de euro.

| RAY a răspuns (pentru Liviu):

Ai dreptate man, jalnic cu fetele din ziua de azi, multe din ele se vand pe banii ca niste obiecte sexuale

| Lovξ explică (pentru Liviu):

Abține te.

| Lovξ explică (pentru minrest):

Bine pentru mine, haha

| Freya1 a răspuns:

Nu e indicat sa ii ceri nu pentru ca te face materialista cat petru stima ta de sine.Incearca sa ii dai de inteles cand mergeti undeva sau cand te cheama undeva spune-i ca nu poti sa mergi sau nu poti sa iti iei ca nu ai bani acum poate atunci iar el se va simti...Ca poate si tu la randul tau o sa ai bani si o sa aiba el nevoie de asta sunteti imp sa va ajutati

| alinadianaaa a răspuns:

Bani nu aduc fericirea, asa ca gandeste-te cum sa fi fericita cu el, nu te gandi la bani daca vrei sa o relatie frumoasa.

| nirocino a răspuns:

Iti da el singur daca are nevoie de ceva!happy

| crazypop a răspuns:

Bate-i apropo, ca uite ce frumos e locul ala nu ai vrea sa mergem sau cand te duci in mall, wow chiar imi place rochia, fusta aceea.
Pune-ti putin creierul la treaba si ai sa vezi ca o sa ti vina foarte multe idei.

| MrWZJ a răspuns:

Hmm... mai descrie-mi putin bancomatul asta sa-ti pot da un raspuns

__________________________________________________________________ Pe mine ma gasesti pe YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

| Christian1998 a răspuns:

Salut, nu ii cere nimic pentru ca vei arata in fata lui ca o fata fara demnitate si rusine, fa-l ca el singur sa iti daruiasca tot ce doresti fara ca tu sa-l rogi, acum trebuie sa stai mai mult in fata oglinzii pentru a arata perfect, dar fara ca el sa stie cat timp ai pierdut pentru a-ti aranja parul, pe manichiura, ochi etc.
Imbracate pe gustul lui, si cauta pe internet lectii pentru bunele maniere online, in fiecare seara fa exercitii pentru figura, si cand el vorbeste fara oprire si tu te plictisesti, prefa-te ca iti este interesant, cand relatiile voastre vor fi mai trainice atunci tu poti sa te comporti asa cum tu doresti cu el etc.
Sper ca te-am ajutat!