| euwik a întrebat:

Hei! As vrea sa stiu cum ar trebui sa ma comport cand sunt cu prietena mea. Sunt foarte timid si nu stiu de ce dar imi e rusine sa o iau in brate etc, dar o iubesc f mult.

Multumesc pentru raspuns ( in cazul in care va fi vreunul) happy

Răspuns Câştigător
| Anca16188 a răspuns:

Cand am citit ceea ce ai scris, mi-am amintit de fostul meu prieten, din cauza asta ne-am despartit noi..desi ne iubeam enorm, el era foarte timid, si parca ma facea si pe mine sa devin asa. Sfatul meu e sa iti faci curaj, pentru ca in timp te vei obisnui, la inceput pana treci de acea timiditate iti va fi mai greu, daca o iubesti atat de mult vei trece peste. Bafta :*

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Mai multa incredere in sine nu strica, nu de alta dar fetele prefera baietii indrazneti!
Love bad boys!

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Vaaai cata timiditate pe TPU ia-o de mana pipaio ia-o in brate ca doar si ea are 2 picioare si 2 maini ca tine nai de ce sa fii timid

| iDizzySmile a răspuns:

Pai si prietenul meu era la fel, arata-i ca o iubesti, sa nu-ti fie rusine, pentru ca daca vei fi sec si nu ii arati asta se va indeparta de tine, nu degeaba sunteti impreuna so...go ahead ^^!

| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Ia-o in brate, ia-o de mana, pup-o mai intai pe frunte si dupa sarut-o, crede-ma, sunt sigura ca asta asteapta.

| ღPufuleț a răspuns:

Lasa timiditatea si rusinea acasa. Cand esti cu ea lasati sentimentele sa iasa la suprafata. O imbratisare sau un sarut nu va stica niciodata. Bafta happy

| denysukafrumusika a răspuns:

Pai dor cand stai langa ea, ia-ti inima in dinti si ia-o in brate dupa ce faci asta o data o sa vezi k te vei obisnui si nu iti va mai fi rusine! astept funda!rolling on the floor