| anonim_4396 a întrebat:

BUNA!batting eyelashes
am un prieten cu cativa ani mai mare... tipul imi repeta mereu ca ma place la disperare. dar atunci cand sunt cu el pe strada si se intalneste cu prieteni mi se pare ca se simte rusinat straight face l-am intrebat de multe ori daca nu ii este rusine cu mine, sau daca nu vrea sa ne despartim, dar mereu imi spune ca nu ar vrea in niciun caz...
nu stiu ce sa cred straight face va rog. ajutati-ma straight face credeti ca ii este rusine cu mine? si daca da, atunci cum as putea sa actionez?
FUNDA :*

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Nuuu, ceasta nu inseamna ca ii este rusine! Daca l-ai intrebat daca vreti sa va despartiti si el a spus ca nu, asta inseamna ca tine la tine si vrea sa pastreze relatia voastra! Iar cit tine de prietenii lui, nu iti fa griji! El poate se comporta asa spre binele tau si a relatiei voastre! Asta inseamna ca nu te socoate o usuratica, si este putin rusinat ca prietenii lui sa nu-i puna intrebari stupide ca de exemplu "i-ai tras-o deja?" ceva de acest gen! De exemplu eu ma intilnesc cu un baiat de 2 saptamini, insa el ma place de mai mult timp! Nici unul din prietenii lui nu stiu ca se intineste cu mine, si noi vrem sa pastram relatia in tacere, sa nu stie multe persoa ca sa nu analizeze! Eu cred ca nu ar trebui sa-ti faci griji in aceasta privinta!

| funkyzzo a răspuns:

Poate nu a fost implicat in multe relatii pana acum si nu stie ce o sa zica prietenii lui despre tine.de aia era asa...adica nu stia exact daca prietenii lui te plac si poate nu stia cum sa acctioneze. sper ca am fost de ajutor.>big grin

| ElenaLucia a răspuns:

Poate vrea sa aibba doua vieti una cu tine si una cu prietenii. vrea sa te includa in ele el in viata cu baietii te include:6% si cu tine:50 deci 66 eu zic ca aceasta este prea banal el te iubeste asta conteaza pentru ca un baiatface pe duru'