| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu un sfat. Baiatul cu care stau a inceput sa se poarte cam ciudat. Sunt sigura ca nu ma inseala dar totusi este foarte schimbat Adica se poarta cam urat cu mine. Il iubesc. As vrea sa stiu ce pot face pentru al cuceri din nou. Va rog ajutati-ma. dau fundita love struck

6 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el si intreaba-l ce este cu atitudinea aia pe el big grinPoate nu mai merge ceva in relatia voastra sa ca cel mai bine este sa afli si parerea lui.

| SeargentFrost a răspuns:

Crek e in stadiul patru dupa cum ma gandesc eu la o pasiune masculina, si anunme devine posesiv happy asteapta putin si o sai treaca, arata-i ca-l iubesti, spor happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A insela,a preacurvi, a fi adulterin cand esti casatorit.dar voi cum santeti? trebuia sa spui; baiatul la care stau, da asa? unde stai tu cu baiatu? sus pe craca? e intadevar ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi... daca ceva nu iti mai place, decat sa te chinui sufleteste si sa pierzi si vremea, spune-i frumos pa-pa si mergi mai departe.

| Raluca02 a răspuns:

Poate ca are prieteni care nu te accept si el e mai naiv si se i`a dupa prieteni lui in loc sa te asc pe tine
Incearca sa vb cu el spune`i ce te deranjeaza si incearca sa alfi dc face asahappy

| antoniok a răspuns:

Tinel la picioarele tale si apoi o sa vezi ca nu mai e asaFunda plzz?