| zuzikutybeshty a întrebat:

am un prieten la indepartare, si suntem prieteni buni, dar el nu prea mai vb cu mine, oare distanta sa fie de vina? ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil din cauza distantei se intampla multe probleme.

| Zady a răspuns:

Nu chiar.se poate sa aiba anumite probleme la scoala, sau sa isi fi facut o iubita careia sa nu ii convina ca vorbeste cu alta fata, sau poate s-a certat cu prietena si nu vrea sa vorbeasca cu inmeni, cred ca distanta ar fi ultia dintre posibilitati

| Dean1996 a răspuns:

Poate nu are timp. Timpul poate fi o cauza care opreste prietenia la distanta.Sau poate are probleme. Distanta nu ar trebui sa fie un factor care desparte lumea, adica ea in sine ar trebui sa te faca mai puternic, mai convins ca vrei sa intalnesti acea persoana.Parerea mea este sa discutati, incearca sa-l mai contactezi sau sa-l suni.

| Dey_1617 a răspuns:

Dupa parerea mea distanta nu impiedica. Intreaba`l si tu poate are ceva, poate s-a intamplat ceva. Incearca tu sa intri in discutie cu el, si poate iti va spune ce se intampla.:*