| Nimeni20192018 a întrebat:

Daca un prieten de la distanta de mine, se căsătorește, oare o sa mai putem fi prieteni?

6 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Un an doi, probabil nu. Dar mai ales daca te casatoresti si tu, puteti sa va intalniti in 4.

| Nimeni20192018 explică (pentru Linda):

Eu nu. Doar el. Dar fetele baga strâmbe intre prieteni, si el le asculta. asta-i problema, alta nu cred ca este. Astept momentul in care nevastă-sa, se va baga sa ne distrugă prietenia, pe bune astept acel moment cu sufletul la gura, sa le spun amadurora ceva. M-am saturat sa fiu de bataie de joc...

| zurick a răspuns:

De ce să nu puteți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gradul vostru de prietenie. Dacă va vrea să-și mai facă timp pentru tine, atunci veți rămâne. După ce un om se căsătorește începe să acorde mai multă atenției familiei dar care știe să-și împartă timpul, va căuta și compania prietenilor săi.

| Nimeni20192018 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea stie. Și nici nu prea vrea să își faca timp...

| Michaeel a răspuns:

Normal ca da, va puteti intelege si mai bine acum ca el se casatoreste.