| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand am ceva de povestit. Se intampla sa am un crush. Acel crush sta cu niste fete pe care nu le suport, nu m-a suporta; e reciproc sentimentul de a nu ne suporta. El stand cu ele, se plimba cu ele, chestii de prieteni. Una dintre ele are prieten, nu-mi fac probleme ca ar putea sa fie impreuna cu el. Cred ca ea si-a dat seama ca il cam plac pe respectiv. Saptamana trecuta cand eram in pauza trecea mereu pe langa mine cu el si imi arata un zambet fals si se uita la mine; vrea sa fiu geloasa intr-un fel. In alta saptamana eu cu respectivul ne-am aruncat niste priviri dulci, ea cand a vazut l-a luat si au inceput sa se plimbe. Simt ca explodez cand vad cum il joaca pe degete si.
Asa, nu v-am spus 'romanul' doar sa fie spun laughing Vreau niste sfaturi in legatura cu asta : eu cu tipul nu am vorbit niciodata dar in schimb ne aruncam priviri si ne zambim. Asa sfat ce ar trebui sa fac in aceasta situatie penibila?

Asa..multumesc ca m-ati citit si poate o sa imi dati si un sfat, as aprecia.
Multumesc aniticipat!

1 răspuns:
| Stephanie20 a răspuns:

Si ..sa ma faca geloasa * sa fie spun * Scuzati greselile