| alexandraionita9797 a întrebat:

Am si eu o problema si am nevoie urgenta de ajutor! Am un telefon Samsung Galaxy GT-I5500 si i-am pus pin de deblocare nu model sau altceva si de azi dimineata nu-l pot debloca. Nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Service

| CripWalker a răspuns:

Pe foile acelea ce le ai in cutie de cand ai cumparat telefonul vei gasi pe una din ele un cod pin si unul un pic mai lung sub cel pin, blochezi telefonul(incerci de multe ori codul pana ti se va bloca) apoi suni de pe alt telefon la *100# si de acolo te descurci la sfarsit iti va cere acel cod happy