| kiiid a întrebat:

am vazut ca cineva mi-a facut facebook cu numele meu si cu pozele mele [ nu toate]. ce as putea sa fac? ma refer. sa il fac sa stearga contul? sa aflu parola. sau nu stiu. straight face scuzati categoria. FUNDA si vot.

2 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Ai acolo optiunea sa raportezi profilul si descrii acolo problema ta. big grin

| er0rr a răspuns:

Contacteazai prin email pe cei de la Facebook si le dovedesti cu actul cand iti va cere... ca ti s-a furat identitatea... si ei il vor bloca sau eventual iti va da tie accesul la acel cont.