| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca faceam dragoste cu un coleg ( el ma place pe mine, si eu pe el ). ce inseamna visul asta? dau fundita.

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inseamna ca ai o tensiune sexuala care s-a acumulat si s-a ''materializat'' in vis.

Ca a fost el sau altul in vis, e cam irelevant; poate pentru ca iti place de el, cum ai spus si tu!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Probabil ca te gandesti incontinuu la el si in vis cateodata dorinta reapare completata bineinteles si de imaginatie. Poate se va realiza, dar asta nu depinde de ceea ce visezi ci de felul in care actionezi peste zi. Bafta!

| MikyMi a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el si probabil si el la tine de a venit intr-un vis "erotic" de-al tau :X:X.

| lyrics a răspuns:

Prob ca iti doresti prea mult sa fie o legatura intre voi.
de obicei visezi ce iti doresti f mult sau ce te temi.

| foxi a răspuns:

Ca te gandesti la...paula!

| Dek a răspuns:

Daca n-o folosit prezervativ cand o sa mai visezi o sa visezi ca esti la maternitate si nastirolling on the floorrolling on the floor

| qLoveSmileღ a răspuns:

Mi-e rusine sa vb cu el despre visul asta! blushing

| qLoveSmileღ a răspuns:

Du'te in..., Foxi! happy
Cu glumele tale de cel mai mare rahat. Taci naibii din gura

| RoxannaST a răspuns:

Nu mai dați atâta importanță viselor, visul ăla pur și simplu a fost consecința a ceea ce simți. Îl placi, te place, de-aia îl visezi așa.

| Cory_3470 a răspuns:

Bunahappy

nu stiu ce poate insemna visul tau dar cred ca este de binehee hee

presupunhappy deci inceara ca sa vb cu elhappy poate ati avut acelasi viswhistling

fundita:*

| roxymaria a răspuns:

Si mie imi place de un baiat, dar banuiesc ca lui nu. Am avut si eu vise de astea cu el, probabil e ca te gandesti la el destul de mult, si il plac foarte multbatting eyelashes nu`i spune inca de vis pentru ca s`ar putea sa te vada ca pe o obsedata sau ceva de genu thinking spune`i doar ca l`ai visat si ca va sarutati in vis si atatblushing
a da. De multe ori visele devin realitate. Bafta :*

| NAdrian a răspuns:

Dorinta

| LadyM_7443 a răspuns:

Inseamna ca ai chef sa faci sex cu el. Asta inseamna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrea tu sa insemne ceva happy, ce sa insemne, NIMIC.