| maryiiiiiiiiiAnnna a întrebat:

Heeeei! Am o mica nelămurire... Imi place mult de un baiat. Am încercat tot felul de lucruri dar el nu ma place... L-am visat de 3 ori ca fiind ursitul meu. Noaptea trecuta am visat ca eram cu el in oras(fiind doar prieteni) dar era suparat pe mine. Am vrut sa ii zic ca l-am visat ca ursit de 3 ori dar nu am apucat fiimdca el imi zicea nu acum. Mai tarziu. Ai rabdare. Ce inseamna visul asta. Va rog ajutati-ma. Dau funda.

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu inseamna mare lucru, doar te-ai gandit la el si l-ai visat... Mi s-a intamplat si mie de multe ori cu o fata, ba chiar si cand nu m-am gandit la ea am avut vise cu ea...

| Divy a răspuns:

De unde şti că e el?
Poate însemna că nu e momentul să îi vorbeşti sau că nu e el pregătit pentru tine.
Câţi ani aveţi?