| Andreea451v3 a întrebat:

Va adresez și eu o întrebare. Am avut un vis cam ciudat dar care nu-mi da liniște. Am visat ca făceam niște chestii c cu un băiat din zodia pești pe acest băiat îl cunosc iar când va am avut sentimente pentru el, acum el are relație și eu la fel dar aseară am visat ca făceam dragoste cu el și ca m-a muscat pe gat iar în locul unde m-a muscat a apărut semnul zodiacal în forma de peste. Știu a fost ciudat și eu cred la fel. Dar ce înseamnă visul asta

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu îseamna absolut nimic, diavolul vrea sa credem ca visele indiferent ca sunt vise frumoase sau coșmaruri ar însemna ceva, dar in realitate visele nu înseamnă absolut nimic, pure superstitii ca si horoscopul minciuni.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar un vis de noapte!

| Paul754880338 a răspuns:

Nimic mai mult decat ca inca esti curioasa sau atrasa de el. Sexualitatea trebuie sa aiba si o tinta;-), nu?!

| Andreea451v3 explică (pentru Paul754880338):

Sincer nu știu dacă as mai putea fi atrasă de el pentru ca am o relație dar el îmi zice mereu ca el nu o iubeste pe fata cu care are o relație și ca sta cu ea doar asa plus ca îmi mai da mesaje din când în când mie

| tzionut a răspuns (pentru Andreea451v3):

Andreea ceea ce trebuie sa intelegi e ca erai excitata si de aceea l-ai visat pe respectivul. Chiar daca era el sau era altul, cauza era aceeasi. Personal nu as crede ce zice si as cam rupe legatura cu el. Daca acum cand are o relatie iti trimite tie mesaje din cand in cand, daca prin absurd se desparte de respectiva si tu esti disponibila ce l-ar opri sa iti faca si tie acelasi lucru? Ce incredere sa mai ai in el ca o sa te respecte? Ce ii face fetei iti va face si tie. Asta iti doresti de la un barbat?

| Annihilation_Striker_2000 a răspuns:

Inseamna ca nu mai trebuie sa faci ciuperci decat cu mine

| Fhdfkvsey a răspuns:

Ne minți forță ‼️