| ancaancutapp a întrebat:

Îmi place de un baiat foarte mult el este cu un am mai mare ca mine
Totul a inceput acum câteva luni bune el se uita la mine imi zambea ma lua in brate la lua de mana statea mereu langa mine.
Seara ieseam afara ma tinea in brate imi facea semne pe gat dar nu ma intrebataca vreau sa stau cu el.Un timp nu am mai vorbi duap am vorbit iar si i-am spus ca il plac desi era evident dar el a spus ca are priete dar ea este plecata in strainatate si ca putem sa ne întâlnim eu i-am spus ca ca nu are ros daca are prietena si este mai bine sa ramanem amici.Acum cateva zile i-am dat mesaj sa vad ce mai face el acum este singur imi raspunde imediat la mesaje.Eu am incercat sa il uit ar nu am reusit vreau sa stau cu el dar nu stiu ce sa fac cum a incep sunt o tipa foarte timida.Cum sa incep?

1 răspuns:
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

F simplu, incepe o conversatie banala si dupa, baga subtil o referire sa iesit la o cafea cv ca nu ati mai vb de mult, si daca accepta de acolo e usorwinking