| AtenA1991 a întrebat:

Bunaaaa prieteni...
Sunt clasa a 12-a si anul acesta, eu si clasa mea organizam balul bobocilor... ajutati-ma va rog si dati-mi niste idei de probe pentru boboci...niste probe cv mai nebunatice, amuzante...de orice fel...va multumesc...pup

Răspuns Câştigător
| DianaLostInDreams a răspuns:

Dansul de tip exotic, gen trecut pe sub bara sau sfoara, din ce in ce mai jos ar merge tongue

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Proba de costume de baie...
Proba de cantat: chitara, voce...

Janina
| Janina a răspuns:

O sceneta amuzanta....adaptata dupa vremea si lumea in care traim tongue

| Andraa a răspuns:

PauLa. M dar sa fie si niste cartofi de aia colturosi laughing

...intrebaribig grin...cum ar fithinking Care este capitala Parisului? si apoi sa vezi raspunsulbig grin
Dansul pe perechi cu portocala
Concurs de bautbig grin... ce echipa bea cel mai mult.nu stiu celaughing
sa framante cu capu in jos

| PauLa.M a răspuns:

La mine a fost proba de curatat cartofi laughing
si cine curata cel mai repede 3 cartofi lua titlul de "Gospodina" laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu stiu.noi n-am facut! crying(( sa ma fi vazut colegii ce principesa ma faceam crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la attitude events au si impresariat artisti au tot www.attd.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.attd.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia legatura cu Artisti Concerte Romania: www.artisti-concerte.ro
noi am facut cu ei balul si au fost marfa si la artisti si la preturi. Dragos