| Ellutza16 a întrebat:

Buna apelez la voi din nou a aparut o mica problema pe care as vrea sa vi-o spun si sa-mi spuneti si voi ce credeti. Am o relatie de aproape 1 an si acum o luna aici unde stau eu in zona asta a venit un baiat [in interes de serviciu] il cunosc de mai mult timp eram mica pe atunci el are 27 eu am 18 ani ce vreau eu sa spun este ca de cand a venit aici e foarte insistent desii stie ca sunt cu cineva.De 1 luna numai pe langa mine e si vad ca e foarte insistent si nu se lasa ceea ce vreau sa intreb voi ce credeti ca vrea? Desi am 18 ani sunt destul de isteata incat sa cred ca este doar un mod de a-si ocupa timpul dar sunt niste lucruri care nu stiu daca o persoana le-ar face doar pentru asta.L-am refuzat in luna asta foarte mult si in fiecare zi si cu numarul de telefon pentru ca nu-mi permit sa ii dau numarul cand stiu ca am prieten e un gest urat si il vad foarte hotarat nu stiu daca e pentru ca sa-si demonstreze ceva sau ca, chiar vrea ceva. Partea mai ciudata este ca simt ca e chiar sincer si cred ca daca mai insista asa poate cedez cumva pentru ca simt ceva in sufletul meu desi par si eu hotarata totusi am o relatie si nu imi permit. dau funda astept de la voi pareri.

Răspuns Câştigător
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Totusi ai o relatie de un an, daca il iubesti pe prietenul tau fiti fericiti impreuna si nu lasa pe nimeni sa intre in relatia voastra, sper ca te'am ajutat.

4 răspunsuri:
| sweet22D a răspuns:

Nu il baga in seama pe baiatul de 27 de ani. Nici tie nu ti-ar placea daca iubitul tau ar vorbi cu alta fata.

| PoneiulFERICIIIIIT a răspuns:

Da-i pita. (daca esti stangace da-i pita cu stanga... desigur)

| Sandra_Sandra_1989 a răspuns:

Pai parerea mea din ce ai zis tu este ca tu simti ceva foarte mic petru el, iar eu cred ca el te place. Eu zic sa faci ce îţi spune inima si chiar dacă ai un iubit sa faci ceea ce crezi tu ca îţi doreşti.

| Ellutza16 explică (pentru Sandra_Sandra_1989):

Imi este greu pentru ca prietenul meu e un baiat foarte sensibil si nu as vrea sa regret si sa-l fac sa sufere dar mai las timpul si o sa vad ce sa fac. multumesc frumos!