| anonim_4396 a întrebat:

vreau doar sa va intreb ceva, dar va rog fara glume si fara sa faceti misto. Mi-am facut un prieten, si i-am spus ca eu nu cedez in pat, pentru ca stiu ce vor baietii, el mi-a zis ca nu vrea asa ceva, daca eu nu simt si chiar nu sunt pregatita el ma va astepta, ne cunoastem de o luna... de cateva zile, a inceput sa ma atinga, si i-am spus sa nu faca asta. el pe moment ma inteles. dar tot timpul cand ne sarutam, el incepe sa ma atinga peste tot, si nu pot sa ma prefac ca eu nu simt nimic. Incerc sa ma abtin sa nu ma las dusa de val, si el la fel... dar vreau sa stiu, dupa cat timp ar trebui normal sa cedez la un baiat? Vreau sa va spun, ca el este al doilea baiat, primul baiat cu care am facut dragoste am avut o relatie de 2 ani, dar acum 2 luni ne-am despartit pentru ca nu ne mai intelegeam. De aia va si intreb, pentru ca nu am experienta. Va rog sa fiti seriosi. Am 18 ani.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu există un „termen limită standard".
Poate fi și din prima seară, poate fi și peste 12 ani. Depinde doar de voi doi.

| Emilian65 a răspuns:

Te-ai ars odata, incearca sa nu te arzi si a doua oara.

| Zabbyel a răspuns:

Cand vine momentul, nu se poate planifica, momentul vine si se duce, revine inapoia, si tot asa, circula printre noi, fara sa facem prea multe :0

| internetBrowser a răspuns:

Daca iti doresti si tu acelasi lucru nu este nimic anormal sa va apropiati intim unu de altul, este ce perfect NORMAL.Baiat fiind stiu ca uneori ne repezim dar nici o viata nu asteptam dupa voi. Asa ca daca si tu iti doresti dai inainte cu tupeu.

| Sofia222668 a răspuns:

Daca tu si el va doriti acelasi lucru inseamna ca e Normal deci nu-ti fa griji