| Anca8MinYoongi a întrebat:

Buna,as avea nevoie de niste ajutor.Cum pot scapa de un baiat care ma place? baiutul respectiv este cam obsedat de mine, si desi incerc sa il i-au cu "frumosul" nu merge nimic,.el tot imi trimite mesaje si ma suna...cum as putea scapa de el intr-un mod cat mai frumos? !

Răspuns Câştigător
| Taduic a răspuns:

O doamnă adevărată! Fii mândră, esti printre ultimele.
Solutia ar fi să de retragi treptat de el. Să rămâneți fără subiecte în comun. Dacă el te consideră doar o prietenă foarte bună, începe să faci poante pe seama lui, dar nu de prost gust, ca-ntre prieteni.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

IGNOR.IGNOR.IGNOR. Solutia eficienta si fara multa bataie de cap. INCEARCA-L. Functioneaza GARANTAT.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Esti agramata? Il I-EI?

| Eduard196 a răspuns:

Nu ii mai raspunde. Daca nu ii raspunzi o perioada mai lunga poate de cateva luni o sa renunte sa ti mai dea mesaje.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai il ignori ca dadaca il iei cu frumosul nu intelege. S-a dovedit ca obsesiile se trateaza medicamentos. Zic sa l ignori. Cat timp ai sa i raspunzi atunci ai sa vezi ca o sa insiste.