| adellina a întrebat:

Stiu ca suna cam absurd, dar am nevoie de ajutor.Cum pot scapa de burta? Nu este mare, dar mie nu imi place sa am burta, sunt obisnuita fara ea.Pana acum ceva timp nu aveam.Am facut abdomene, dar a scazut foarte putin.

Vreau raspunsuricrying! Ms:*

8 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Si eu sunt ca si tine. Dar faza e ca eu am o pofta de mancare de numa numa.Nu stiu cum sa ma mai abtin din mancat. Dar ca si tine nu suport burta si grasimea.offf.Asa ca trebuie sa facem cat mai multa miscare...si mai putina mancarelaughing

| Alphawolf a răspuns:

Ai facut exercitii abdominale si ti-a scazut putin burtica, pentru ca ai insistat putin. Deci nu este o problema majora! Dupa fiecare masa fa un pic de miscare, iar la masa de seara esta preferabil sa maninci putin

| BuBuLyNa a răspuns:

Poi fa cel putin o ora pe zi de exercitii fizice si fai foarte multa miscare sau du-te la sala.

| morenaRox a răspuns:

Buna happy Si eu am burtica dar din cauza unei probleme de sanatate sad... poti scapa de ea continuand cu abdomenele, o dieta sanatoasa adica fara prea multe grasimi, prajituri etc si eu fac la fel si se vad rezultatele, nu imediat dar in timp da tongue...nu stiu, sper ca ti-am fost de ajutor :*.

| dudu_4306 a răspuns:

Abdomenele ajuta ca ard caloriile dar mai mult iti maresti masa musculara a abdomenului. Trebuie sa dai jos grasime prin cardio si apropo nu poti slabi dintr-o anumita zona. Toata grasimea din corp este,, arsa'' proportional.

| dudu_4306 a răspuns:

laughing. Ori ai apa si grasime ori ai muschi. Daca nu fa operatie si mai da jos cativa metri de intestintongue

| adellina explică:

Meylaughing. la mine nu e vorba de grasimerolling on the floor. am putina burta, iar mie nu imi place.eu de obicei nu aveam delocstraight face

| s0w30n3 a răspuns:

Buna
daca vrei sa slabesti repede tine regim fara paine, grasimi, cipsuri, dulciuri, fara mancaruri din fast-food si suc cat mai putin, daca ai vointa poti sa numai consumi deloc suc pana cand ajungi la greutatea pe care tio doresti happy si exercitii, de dimineata si seara macar 30 de minute sau 1 ora(abdomene, genoflexiuni etc ) si nu uita, fara mancaruri grase, dulciuri etc.happy
SUCCES!